• Новак
Воодушевување Накит 3-Д Конус Од Сладолед Од Ванила Со Кристални Прскалки Сребрена Скрипта Почетен Диск - Х-Шарм Ѓердан, 20 +3

Воодушевување Накит 3-Д Конус Од Сладолед Од Ванила Со Кристални Прскалки Сребрена Скрипта Почетен Диск - Х-Шарм Ѓердан, 20

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Силвертон 3-Д Ванила Сладолед Конус Со Кристално Прскалки Сребрен Тон Скрипта Почетна Диск-Х - Шарм Ѓердан, 20 " +3". Големината на шармот е прибл. 0,69 х 0,44 х 0,38 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Силвертон Скрипта Писмо Диск Приврзок е 3/4 " во дијаметар. Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Приврзокот за Диск Со Скрипта со сребрена буква е со дијаметар од 3/4". Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името. Воодушеви накит дизајни накит за возрасни жени и тинејџери. Секој ѓердан е направен по нарачка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката