• Новак
Вајонгтао Жените Дозвола Атлетски Јога Панталони Висок Половината Каприс Трчање Фитнес Панталони Брзо Суви Спортски Јога Панталони

Вајонгтао Жените Дозвола Атлетски Јога Панталони Висок Половината Каприс Трчање Фитнес Панталони Брзо Суви Спортски Јога Панталони

Rating 
DEN 446.08

Достапност
Производот е достапен

Жените Висок Половината Каприс Трчање Панталони Брзо Сува Спортски Јога Панталони. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Џеб,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони. 2.Материјал : Спандекс. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. . 3.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони . ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Декорација : Џебови. Стил : Секојдневен, Моден, Удобен. Должина : Долго. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски панталони. фустан панталони жени карирани пижами панталони со висок струк широки панталони за нозе за жени панталони со широки нозе панталони со високи еластични фустани за жени трендовски жени плус големина шорцеви за жени велосипедски шорцеви со џебови водоотпорни панталони женски панталони со висок струк ленени панталони женски панталони костум за жени облечени елегантни породилни панталони. женски широки панталони за нозе високи еластични панталони за фустани за жени трендовски жени плус големина шорцеви женски шорцеви за велосипеди со џебови водоотпорни панталони женски панталони со висок струк ленени панталони женски панталони костум за женски панталони елегантни породилни панталони товарни панталони бохо панталони за жени шорцеви за вежбање за жени. женски велосипедски шорцеви со џебови водоотпорни панталони женски панталони ленени панталони со висок струк женски лелеави панталони за женски панталони костум за жени облечени елегантни породилни панталони товарни панталони бохо панталони за жени шорцеви за вежбање за жени палацо панталони за жени облечени шорцеви против чафе женски мотоцикли панталони. ленени панталони со висок струк женски лелеави панталони за жени панталони костум за жени облечени елегантни породилни панталони товарни панталони бохо панталони за жени шорцеви за вежбање за жени палацо панталони за жени облечени шорцеви против чафе жени панталони за мотоцикли работни панталони за жени дики работни панталони жени панталони со врвки. породилни панталони карго панталони бохо панталони за жени шорцеви за вежбање за жени палацо панталони за жени облечени шорцеви против чафе жени панталони за мотоцикли работни панталони за жени дики работни панталони жени панталони за девојчиња женски панталони за пливање за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката