• Новак
За Крајслер Конкорд 2000-Светла Сребрена Метална АЈ111ВС Кт База Јасно Палто

За Крајслер Конкорд 2000-Светла Сребрена Метална АЈ111ВС Кт База Јасно Палто

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, оригиналната формула ОЕ и, квалитетни нијанси и врзива, за да ја направите вашата боја. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи еден литар боја на база на уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • Еден литар основна боја на палто базирана на Уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • По намалување на бојата за прскање тест на затворен спреј картичка за да се потврди боја натпревар и техника пред аплицирање . * Вклучени упатства За Крајслер • Конкорд. 2000;2001;2002;2003;2004. АЈ111ВС2. Светла Сребрена Металик. Еден Квартен Основен Слој и Еден Квартен Проѕирен Слој. Произведено во САД. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката