• Новак
цевка за ладење, флексибилно црево за цевки за течноста за ладење со масло, метално црево за ладење со струг со тркалезна млазница и ротационен прекинувач за ладење

цевка за ладење, флексибилно црево за цевки за течноста за ладење со масло, метално црево за ладење со струг со тркалезна млазница

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Цпу цевка за ладење, флексибилно црево за цевки за течноста за ладење со масло,струг метално црево за ладење со тркалезна млазница и ротационен прекинувач за ладење СО СТРУГ цпу цевка за ладење,флексибилно црево за цевки за течноста за ладење со масло,метално црево за ладење со струг со тркалезна млазница и ротационен прекинувач за ладење со струг.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката