• Новак
Замена за 1994-Форд Аспир Хорн

Замена за 1994-Форд Аспир Хорн

Rating 
DEN 1759.84

Достапност
Производот е достапен

1994-1997 Форд Аспир Нотесхорнхајгхај Излез Низок Тон Квалитетсе Вклопува Години : 1994 1995 1996 1997фитс Мотори : оем #с : 72112-Фпроизвод Атрибути : Вклучен Хардвер : Да Монтажа Заграда(и) Вклучени : Да Терминал Пол : Машки Термин Количина : 2 Тип На Термин : Напон На Сечилото : 12 Рогот Ги Исполнува или Ги Надминува сите владини стандарди за безбедност барања ги исполнува Или надминува Оем Дилер Квалитет : Висок Квалитет И Гарантира Да Одговара На Оем #С : 72112-ф.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката