• Новак
Круг Лапис Рачно Изработени Сплит Стенк Бенд Стерлинг Сребрена Трио Камен Жените Прстен

Круг Лапис Рачно Изработени Сплит Стенк Бенд Стерлинг Сребрена Трио Камен Жените Прстен

Rating 
DEN 586.72

Достапност
Производот е достапен

Ние користиме природни скапоцени камења; може да очекувате мала варијација во секое сечење и кабохони. Фотографијата може да варира малку од вистинскиот скапоцен камен, но може да бидете сигурни за квалитетот.Сите производи се испорачуваат во елегантна кутија за подароци, од кул модерна до класична гроздобер, нуди висококвалитетен Прифатлив сребрен или Златен накит за жени и мажи, удобен за секојдневно носење и за сите прилики. муни е дефинатор за убавина и изложувач кој инвестира Во убав Накит изработен Од Злато и Сребро, Скапоцен Камен, Бисер, Дијаманти. Детали за скапоцен камен : Главен Камен 5х5 ММ Тркалезна Форма лапис . Вкупната Тежина На Карат е 0,70 Ctw. Метален Врвен квалитетен прстен изработен Во Цврсто Сребро 925 Со печат 925. Сосема нов, неискористен и неносен накит. Прстен е достапен Во Сад Големина 5 до 12. Целиот наш накит доаѓа во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од дрво со прекрасна торбичка. СОВРШЕН ПОДАРОК : овој прекрасен накит би бил совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот. Одлични подароци за ќерки, подароци за жени, подароци за мама, подароци за сопруга, подароци за тетка, подароци за најдобар пријател, подароци за Љубов итн. Идеални Подароци За Роденден, Подароци За Годишнина, Божиќни Подароци, Подароци За Дипломирање, Подароци За Денот На Мајката, Подароци За Денот на Вљубените итн, или исто како изненадување да го потсетите тој посебен колку се грижите!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката