• Новак
Подобри домови и градини Хардинг црна смола, 8in 8in 6,2in

Подобри домови и градини Хардинг црна смола, 8in 8in 6,2in

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Подобрите домови и градини Хардинг 8 инчи тркалезни пластери е убава и издржлив, планер за сите ваши растенија, во затворено или на отворено. Тоа е лесна полипропилен смола што го олеснува движењето и отпорни на мраз. Хардинг има обликувано дренажни дупки „Лесно за нокаутирање“ и за внатрешна и на отворено. Не е потребно дупчење. Има отпорен на отпорен висок сјај со реактивна боја, реактивна финиш, достапна во повеќе бои за да се вклопи каде било во вашиот простор за живеење. Подобри домови и градини Хардинг јаглен за рециклирана смола, 8in x 8in x 6.2in ​​-fade, frost and отпорни на временски услови во карактеристична текстурална шема -лесни дупки за одводнување на дренажата овозможуваат вишок вода да се исцеди -перфектна за употреба во најразлични во најразлични Соби или надвор на патио, тремови, во градини, на патеки и поголема тежина на производи : 0,44 bs. -Арие целосно собрани -лесно да се грижи, едноставно избришете по потреба со чиста влажна крпа по испразнување на сите содржини -може да задржи до 0,9 галони -изработени од рециклирана полипропилен смола за долг живот на употреба скоро каде било -идеален засадувач за Суккуленти, папрати, цвеќиња и други растенија од куќи -Грејт за домот, во канцеларијата и повеќе -препорачуваме да користите заштитна бариера за да спречите оштетување на водата на таблетите и другите површини -Димензии : 8 "D x 6.2" H -бом Дијаметар : 5,2 "-Бренд : Подобри домови и градини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката