• Новак
Розов BO цврст не'рѓосувачки челик прилагодлива почетна треска со оригинален кристал Сваровски

Розов BO цврст не'рѓосувачки челик прилагодлива почетна треска со оригинален кристал Сваровски

Rating 
DEN 166.24

Достапност
Производот е достапен

Цврст не'рѓосувачки челик почетна треска направена со кристали од Сваровски-x x цврст не'рѓосувачки челик 22мм диск 7,5 инчи БАЛНГ 10мм АБ Сваровски срцеви розови кутии, произведуваат и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по прифатливи цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката