• Новак
Отербо Iphone Бранител Серија Случај, Teal

Отербо Iphone Бранител Серија Случај, Teal

Rating 
DEN 1119.20

Достапност
Производот е достапен

Бранител Серија е семејниот патријарх. Големиот татко на сите нив. Земете еден за да му дадете на вашиот i Phone X солидна заштита и да ви даде целосна доверба да направите повеќе. Дефанзивец на отербокс Про за i Phone X (teal) : Солидна Заштита : Заштита Од Пад На Про : Микробна Одбрана На Отерармор (Ја Штити надворешноста на куќиштето од многу вообичаени бактерии) : Футрола за Ремен-Клип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката