• Новак
Каролини Богатства VHA3036SN Патриотска Штала Земја На Америка Леплива Белешка Држач Голем, разнобоен

Каролини Богатства VHA3036SN Патриотска Штала Земја На Америка Леплива Белешка Држач Голем, разнобоен

Rating 
DEN 367.84

Достапност
Производот е достапен

Каролини Богатства VHA3036 SN Патриотска Штала Земја На Америка Држач За Леплива Белешка Голем, разнобоен земете белешка! Совршен подарок за секого! Овој Држач За Леплива Белешка е нешто посебно. Уметничкото дело се додава на горниот дел од држачот за леплива нота и на дното се вклучени мала подлога од лепливи ноти. Држачот се полни со отстранување на последното парче хартија од нова подлога од лепливи белешки и лепење на таблата. Совршен подарок за сите во вашата канцеларија на работа, сите ваши пријатели на facebook, вашиот чувар на кучиња, фризер или дури и секој што може да има проблеми да се сети на сите увозни работи во животот. Направете список со намирници или оставете белешка за вашиот сопруг или сопруга. Долната табла е цврста и можете дури и да додадете магнет со големина на визит-картичка (продаден одделно) на задниот дел од таблата за да го магнетизирате држачот. Држи лепливи белешки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката