• Новак
Резервоари За Мажи 4 јули Ден На Независноста Лето Дише Големи Димензии Обични Без Ракави Лабава Делумно Печатење Маица Блузи

Резервоари За Мажи 4 јули Ден На Независноста Лето Дише Големи Димензии Обични Без Ракави Лабава Делумно Печатење Маица Блузи

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, внимателно прочитајте ја оваа реченица (големината XL генерално е погодна за 143lb,секоја големина е околу 16lb разлика). Се разбира, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 102см/40.16" Должина : 70см/27.56" Големина : Л САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31" Должина : 72см/28.35" Големина : ХЛ САД : 14 ЕУ : 44 биста : 118см/46.46" Должина : 74см/29.13" Големина : ХХЛ САД : 16 ЕУ : 46 БИСТА : 126см/49.61" должина : 76см/29.92" пакетот содржи : 1х Врв. Материјал : изработен Од Полиестер.мека, удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допирање и носење, прави да се чувствувате добро. Прилика : Совршен За секојдневно носење и многу активности на отворено, како што се џогирање, кошарка, бодибилдинг, јога, фитнес, возење велосипед, пешачење,риболов, кревање тегови, пливање, сурфање, плажа итн. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. За Сите Спортови : издржливиот мускулен резервоар може да се пофали со беспрекорно атлетско вклопување, професионален крој и дизајн без ракави ги истакнуваат мускулите на рамената и раката и го подобруваат опсегот на движење. Посветеност на услугата : ако добиете производ со проблеми, ве молиме контактирајте не за да ги решите, вклучително и враќањето на производот е заменето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката