• Новак
Платнени Торби За Торби Ви Покажуваат Работа Учител Училиште Настава Учење Еднократно Купување Смешни Торби За Подароци

Платнени Торби За Торби Ви Покажуваат Работа Учител Училиште Настава Учење Еднократно Купување Смешни Торби За Подароци

Rating 
DEN 639.20

Достапност
Производот е достапен

Платнени Торби За Торби Ви Покажуваат Работа Наставник Училиште Настава Учење Еднократно Купување Смешни Торби За Подароци Големи Торби Со Димензии 15"x15" x3 " со рачки од 18 инчи, нашите 100% природни меки памучни платнени торби се еднократно и еколошки. Дното на гусет и армираните ремени со двојни шевови низ целиот се идеални за торби за купување намирници за повеќекратна употреба, носење училишни книги, уметнички материјали, лаптопи или таблети, канцелариски материјали итн. Природниот памук е и еколошки и лесен за нега-ладно и суво миење во машина. Совршена торбичка за жени или торбичка за мажи!. Торбите за Лесни Патувања имаат дизајн отпечатен на едната страна од Платнената Торба, другата страна е празна. Големите Торбички Се совршени за секоја пригода. Слатките торби се совршена торба за плажа и пропадлива алтернатива на торбата за гласници. Почетните Торби се симпатичен начин да покажете дека тоа е вашата торбичка! Секоја достапна буква. Совршен како брза торба за вежбање, таблет или торба за лаптоп. Совршени Подароци за Секого : ние нудиме стотици стилови и дизајни за да ви дадеме целосен опсег на избори. Симпатичните цитати и смешните изреки се одличен начин да го покажете вашиот стил! Торбите за повеќекратна употреба се толку корисни-совршен подарок за мама, подарок за тато, подарок за студенти или родендени! Секогаш совршено вклопување, Без големина за која треба да се грижите кога давате како подарок. Совршен начин да дадете изјава во стил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката