• Новак
Дуксери со вратот на екипажот За Жени Кошули Со Долги Ракави За Жени Есенски Модни Дуксери Со Вратот На Екипажот Плус Големина Трендовски Блок Во Боја На Блуза Топ ?

Дуксери со вратот на екипажот За Жени Кошули Со Долги Ракави За Жени Есенски Модни Дуксери Со Вратот На Екипажот Плус Големина

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

есенски дуксери за жени дуксери за вратот на екипажот жени плус дуксери со големина за жени четвртина пуловер со патент жени излегуваат блузи за жени дуксери за жени лабаво вклопување.34" Ракав : 50cm/19.69 "Рамо : 39cm/15. Големина Информации : .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката