• Новак
Хеи_к Поштенски Дуксер Женски Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечена Мода За Ноќта На Вештерките Печатење Надворешна Облека Секојдневни Ватирани Јакни

Хеи_к Поштенски Дуксер Женски Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечена Мода За Ноќта На Вештерките Печатење Надворешна

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечена Мода Надворешна Облека За Печатење На Ноќта на Вештерките Секојдневни Ватирани Јакни со Џебовипроверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лабав и лесен за носење, удобен за носење цел ден.2. Дизајн : Оваа јакна има дизајн на патент што го олеснува лизгањето и исклучувањето. Покрај тоа, постојат два функционални џебови за вашата секојдневна употреба. Јакната има црна јака, полите и манжетните, а остатокот е отпечатен.3. Прилика : овој врв е погоден за секојдневниот живот, излегување, забави, работа, секојдневна облека.Дилемата" што да облечам денес". Толку е лежерно, можеби ќе облечете повеќе облека! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.4. Тоа е совршен подарок5. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски jacket Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"48cm/18.90"60cm/23.62"62cm/24.41"M116cm/45.67"50cm/19.69"61cm/24.02"63cm/24.80"L122cm/48.03"52cm/20.47"62cm/24.41"64cm/25.20"XL128cm/50.39"54cm/21.26"63cm/24.80"65cm/25.59"XXL134cm/52.76"56cm/22.05"64cm/25.20"66cm/25.98" quodie Sweatshirt Е Изработен од Висококвалитетна Ткаенина, Попријатна За Носење и Мека На Допир. Оваа Јакна Со Руно Наредени, Ве Загрева Во Fall И Зима. ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Целосни Дуксери Со Патент За Жени/Дуксер Со Качулка За Жени/Есенски Јакни За Жени/Атлетски Блузи За Жени/Секојдневни Блузи Со Долги Ракави За Жени/Дуксери Со Пуловер Со Врвки/Спортски Палта Со Џебови/Широки Дуксери Со Дуксери Со Џебови/Јакни Со Качулка Со Цврста Боја/Есенска Облека за Жени 2023 година. +СТИЛСКИ ДЕТАЛИ : Лесните Дуксери Се Одликуваат Со Полн Патент, Полесно Се Облекуваат Нагоре или Надолу. Овие Дуксери Со Качулка Со Два Странични Џебови Можат Да Ги Загреат Рацете Во Студените Денови. Женски Дуксер Јакна Дизајн Со Секојдневен Лабав Стил, Погоден За Женски Од Сите Возрасти. Врвот На Дуксерот Со Долги Ракави Користејќи Класичен Обичен Стил, Полесно Се Создава Трендовски Изглед. ●СЕКОЈДНЕВНИ И СЛАТКИ ДУКСЕРИ ! Дуксерот Со Долги Ракави Доаѓа Со Следниве Бои Што Треба Да Се Изберат : Сиви Јакни Со Качулка За Жени/Црни Дуксери Со Врвка/Бели Лабави Дуксери/Лесен Каки Активен Дуксер Со Пуловер/Сиво Зелени Врвови Палто/Црвен Лигав Дуксер Со Качулка/Надворешна Облека Од Зимски Капут/Розови Јакни Со Обична Патека/Светло Сини Преголеми Врвови За Дуксери/Кафеав Пуловер Со Патент За Тинејџери/Армија Зелени Пот Јакни. ?ОДЛИЧНО КАКО ПОДАРОК-кошулата со јака е еден од оние ретки безвременски производи што секогаш се цени како подарок, поради што го прави совршен подарок За Божиќ, Роденден или ден на Мајката за вашата мајка, сопруга, ќерка или пријатели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката