• Новак
Младите Платно Во Облик На Прозорец Зима Осветлување Ѕид Уметност Со Тајмер, Избрани Боја-Парче

Младите Платно Во Облик На Прозорец Зима Осветлување Ѕид Уметност Со Тајмер, Избрани Боја-Парче

Rating 
DEN 831.84

Достапност
Производот е достапен

Оваа врамена ѕидна уметност прикажува црква во снежна зимска сцена и би била одличен приказ за вашиот дом или канцеларија (батериите не се вклучени). Карактеристики зимска уметност во форма на прозорец во форма на платно што доаѓа во комплет од 2 асортимани 2аа батерии кои не се вклучени2 Спецификации На Парчиња Боја : Избрана Боја - ШИФРА : YNGS9896 Млади 90847 Зимска Уметност Во Форма На Прозорец Во Форма На Платно Со Тајмер, Избрана Боја - 2 Парче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката