• Новак
Машки Кошули Секојдневен Моден Памук Лен В Врат Долги Ракави Наметка Јакна Подароци За Мажи

Машки Кошули Секојдневен Моден Памук Лен В Врат Долги Ракави Наметка Јакна Подароци За Мажи

Rating 
DEN 385.60

Достапност
Производот е достапен

Големина : S Биста : 114cm/44.88" Рамо : 60cm/23.62" Ракав : 53cm/20.87" Должина : 144cm/56.69" Големина : M Биста : 119cm/46.85" Рамо : 61.50 cm/24.21" Ракав : 54cm/21.26" Должина : 145cm/57.09" Големина : l Биста : 124cm/48.82" рамо : 63cm/24.80" ракав : 55cm/21.65" должина : 146cm/57.48" големина : Xl Биста : 129cm/50.79" Рамо : 64.50 cm/25.39" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 147cm/57.87" Големина : xxl биста : 134cm/52.76" Рамо : 66cm/25.98" Ракав : 57cm/22.44" должина : 148cm/58.27" Големина : Xxxl биста : 139cm/54.72" рамо : 67.50 cm/26.57" ракав : 58cm/22.83" должина : 149cm/58.66" големина : xxxxl биста : 144cm/56.69" рамо : 69cm/27.17" ракав : 59cm/23.23" должина : 150cm/59.06" големина : xxxxl Биста : 149cm/58.66" рамо : 70.50 cm/27.76" Ракав : 60cm/23.62" должина : 151см/59.45" натпревар : овие Кошули имаат различни бои што можете Да ги измешате со толку Многу Стилски тексас панталони или секојдневни панталони За секојдневниот изглед. Повод : Овие Секојдневни Кошули Се Погодни За Сите Секојдневни, Рекреативни, Спортски, Доволно Се Јасни За Работни Денови и Доволно Удобни За Викенди, Подарок за Семејства, Пријатели или Момче!. Кошули Со Долги Ракави За Мажи. Смешни Кошули За Мажи. Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Доколку Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Овие Производи, Слободно Контактирајте Не. Ние Ќе Ве Контактираме Во Рок Од 24 Часа За Да Ви Обезбедиме Подобро Решение.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката