• Новак
Бар Висина Виткање Маса Бела Тркалезна Пластична маса фот Внатрешна Надворешна, Бела

Бар Висина Виткање Маса Бела Тркалезна Пластична маса фот Внатрешна Надворешна, Бела

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Кога ќе ги поканите пријателите на вашиот баш во дворот Оваа Маса За Преклопување Со Висина од 32 Инчи Е совршена за дружење или грабање закуски покрај базенот. Оваа маса може удобно да собере до 3-4 возрасни лица за да уживаат во пријателски разговор. Преносливата табела за комерцијално одделение е одлично решение за прикажување мали предмети. Неговиот водоотпорен, ударен и отпорен на дамки врв има статички капацитет на оптоварување од 110 килограми. Не-Заклучување сива прав обложени крст нозе пати за транспорт и чување. Капачињата на подот што не се кршат го штитат вашиот под со непречено лизгање кога треба да го поместите. Овие маси за настани се задолжителни за вашиот бизнис за изнајмување настани или сала за банкет за да додадете разновидност на вашите седишта. Иако е наменета за настани во затворен простор, оваа маса за забави може да се користи на отворено на палубата или дворот за време на добро време, но мора да се чува во затворени простории. Карактеристики : Материјалот е цврст кога се користи Удобен дизајн За преклопување И расплетување На Седиштата до 3-4 Возрасни совршено е за канцеларии, училишта, градини, чувари и многу повеќе 110 фунти Статички Капацитет На Оптоварување еднострана брава за влечење за да се спречи автоматско преклопување . Спецификации : Материјал : HDPE & Челик Боја : Бела Маса Врвот И Сива Пластика-Прскаат Челични Цевки Димензија : 32in x 32in x 29in (L x W x H) Тежина : 15 фунти Оптоварување Капацитет : 110 фунти . Пакетот Вклучува : 1 х 32во Тркалезна Маса За Преклопување (Целосно Составена).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката