• Новак
Куфер за складирање на стабилизатор на фотоапарати, стабилизатор на камера BO Shockprof со торба за складирање за додатоци за дронови

Куфер за складирање на стабилизатор на фотоапарати, стабилизатор на камера BO Shockprof со торба за складирање за додатоци за

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Куфер за складирање на стабилизатор на фотоапаратот EVA, кутија за складирање на стабилизатор на фотоапарати со торба за складирање за Drone Accessoriess Pecification : Тип на ставка : Стабилизатор на камера за складирање на камера : пластика, evaweight : приближно. 1688 G/3.72 LBColor : Како што е прикажано Погодно : За списокот на пакетите Ronin RS3 : 1 x Стабилизатор на камера Box1 X Премиум материјал за складирање : Направено од премиум пластика и EVA, кутијата за складирање на стабилизатор на фотоапаратот со торба за складирање може ефикасно да ги собере додатоците, да ги чува во нив во order. Wide Application : The protable stabilizer carry case can store camera stabilizer body, extended grip, BG21 battery grip, double layer quick release plate, motor, briefcase handle, lens fixing bracket, focusing motor rack, data cable, lens fixing band, Завртки за завртки и други додатоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката