• Новак
Јога Шорцеви Жени Висок Струк Градиент Три Точка Јога Спортски Шорцеви Висок Половината Јога Шорцеви Пакет

Јога Шорцеви Жени Висок Струк Градиент Три Точка Јога Спортски Шорцеви Висок Половината Јога Шорцеви Пакет

Rating 
DEN 446.08

Достапност
Производот е достапен

Сезона : fall зима Лето Пролет. Пол : Жени . Повод : Причинско-Последична. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Дебелина : Стандард. Пакет вклучуваат : 1 компјутер краток табела панталони : . Големина : С САД : 2 Половината : 60см/23.62" : 65см/25.59" Должина : 38см/14.96"Големина : М САД : 4 Половината : 64см/25.20" : 69см/27.17" Должина : 39см/15.35"Големина : Л САД : 6 Половината : 70см/27.56" : 75см/29.53" Должина : 40см/15.75" погледнете ја нашата табела со големини(не амазон). Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. КАРАКТЕРИСТИКА : Кревање Шорцеви За Вежбање Карактеристики со висок пораст, Еластичен Појас, Дизајн, Може Да Се Носат Како Моторџиски Шорцеви, Плен Хеланки Сквотот Доказ. Шорцевите За Вежбање Се За Јога, Трчање, Возење Велосипед, ТЕРЕТАНА, Танцување и Рекреативни Активности. Спандекс И Најлон, Многу Растеглива И Удобна Ткаенина.Доказ За Дишење И Пот, Доказ За Сквотирање, Одржувајте Суво Чувство Кога Вежбате. Беспрекорни Јога Шорцеви Со висок Струк За Жени Изработени од Ткаенина со Висока јачина, Мека и Удобна За Носење, Брзо сушење, Што Ви Дава Чувство. Многу Лесен, Совршено Одговара На Вашето Тело, Рационализиран Изглед, Без Никакви Ограничувања, Совршено Ја Покажува Фигурата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката