• Новак
Девојче летна облека 6M-3Y без ракави, цветни печатени суспензии, принцези фустани за капаци

Девојче летна облека 6M-3Y без ракави, цветни печатени суспензии, принцези фустани за капаци

Rating 
DEN 287.68

Достапност
Производот е достапен

Size : 80 Recommended Age : 6-12 Months Bust : 52cm/20.47'' Length : 41cm/16.14'' Size : 90 Recommended Age : 12-18 Months Bust : 54cm/21.26'' Length : 43cm/16.93'' Size : 100 Препорачана возраст : 18-24 месеци биста : 56см/22.05 '' Должина : 45см/17,72 '' Големина : 110 Препорачана возраст : 2-3 години биста : 58 см/22.83 '' Должина : 47см/18,50 '' Пријателски совети : . 1. Ве молиме kindубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење .. 2. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот (инч = 2,54 см) .. 3. Забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот. Благодарам. . 4. Ве молиме, додадете ја секоја големина одделно во количката. Погодно е за девојчиња кои секојдневно секојдневно за облекување или облека што одговара на семејството; Идеално за секоја пригода за специјална церемонија. Новороденчиња девојчиња 6 M-3 Y без ракави, цветни печатени суспензии, принцези фустани за облекување капа. Грижа : Машината за перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката