• Новак
Трим На Панелот на Аспираторот На моторот, Налепница За Декорација На Аспираторот Јасна Текстура Јаглеродни Влакна ЗА АТВ

Трим На Панелот на Аспираторот На моторот, Налепница За Декорација На Аспираторот Јасна Текстура Јаглеродни Влакна ЗА АТВ

Rating 
DEN 2783.84

Достапност
Производот е достапен

АТВ Мотор Хауба Панел Трим, Мотор Хауба Декорација Налепница Јасна Текстура Јаглеродни Влакна 4 Парчиња За Атв Спецификација : Тип На Ставка : АТВ Мотор Хауба Панел Триматеријал : Јаглеродни Влакна : Замена ЗА RZR PRO XP 2021 И До Пакет Листа : 4 x АТВ Мотор Хауба Панел Трим Применлив Модел : капакот НА аспираторот НА атв предниот мотор е замена ЗА RZR PRO XP 2021 И Нагоре, ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ Го Моделот И Годината Пред Да Нарачате. Јаглеродни Влакна : Изработени од материјал од јаглеродни влакна, кој има јасна текстура, висока цврстина, уникатните спортови го прават ВАШИОТ АТВ поагресивен. Подобрете Го Изгледот : Монтиран на хаубата на моторот, совршено се вклопува до работ на панелот, давајќи му на ВАШИОТ АТВ изглед уникатен декоративен допир.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката