• Новак
Плоча за сечење од пченица од слама од плоча од овошје, сечење на табла со двострана табла со двострана

Плоча за сечење од пченица од слама од плоча од овошје, сечење на табла со двострана табла со двострана

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Опис. Оваа табла за сечење е изработена од безбедна слама од пченица, силна и издржлива и може да ви служи многу години. Не само што може да се користи за да ви помогне да мачкате тестенини за да направите тестенини, туку може да се користи и како табла за сечење за да се олесни вашето сечење храна. Оваа табла за сечење е суштинска алатка во кујната .. Карактеристики. -Којност : Зелена. -Материјал : пченица слама. -Сиза : 36.00x26.00x1.00cm/14.15x10.22x0.39in. -Направени од добар материјал, со добра способност за анти-пукање и анти-деформација, и има долг животен век на услугата. . T-Добриот материјал не е леплив и мрсен, а остатокот од храна може да се измие со нежно црвено вода, така што нема да се скрие дамки . направени од добар материјал, со добар анти-пукање и анти-деформација способност, и има долг животен век . Изработката на панелот за месење е добро, постои специјална област за дизајн за употреба на мелење на лук, удобно и практично . таблата за сечење има повеќе функции, не само за мачкање тестенини, туку и за Сечење месо, овошје и зеленчук . мазната површина на таблата обезбедува цврста површина без да се грижите за остатоци од храна или ознаки за сечење. -Дов материјал не е леплив и мрсен, а остатокот од храна може да се измие со нежно црвено вода, така што нема да се скрие дамки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката