• Новак
Клоши за божиќни прибор за јадење во Корашан, нокти за декоративни прибор за украси за украси за божиќна декорација, џебови за држачи за сребро

Клоши за божиќни прибор за јадење во Корашан, нокти за декоративни прибор за украси за украси за божиќна декорација, џебови

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Божиќници за Божиќни прибор за јадење, нокти за украси за украси, за Божиќни декорации, држачи за сребро, џебови, сетхристови за прибор за јадење нокти и вилушки за украси за украси за божиќни декорации, џебови за држачи за сребро, поставени на Божиќ. Совршено е да ја осветлите вашата трпеза за божиќна вечера. Не можете да чекате да ја поставите масата за Божиќ. 【Не само држачи за прибор за јадење】 Нашите божиќни држачи за јадење за јадење можат да се користат како мали торби за подароци, полни со слатки за деца. Можете исто така да ги џез за украси за елки. Тие се еколошки, се пеат и еднократно со удобно чувство на рака. Идеално за Божиќни садови. 【Подароци за сет за Божиќни маса】 Овие носители на Божиќни садови би биле одличен подарок за водителка која сака да биде домаќин на вечера. Getе добиете повеќе смеа и комплименти од гостите. Само споделете со вашето семејство и пријатели. 【Полн со loveубов и креативност】 : Ова е торба со нож и вилушка полна со loveубов и креативност. Список на пакувања : 1*Кенси и торби за вилушки Користете материјали со висок квалитет. Најдобар подарок за вас или вашите пријатели. Погодно за домашна употреба. Направете вашето семејство да изгледа подобро. Услуга по продажба : Кога го примате производот, ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте не во кое било време, ќе ве вратиме наскоро и ќе се обидеме да се потрудиме да ги направиме работите како што треба. Само се надеваме дека имате пријатен шопинг!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката