• Новак
Облечи жени обични летни кратки ракави ладно рамо фустани прекрасна елегантна маица гроздобер линија мини бохо боемски мини фустан фустани на плажа есен фустани з

Облечи жени обични летни кратки ракави ладно рамо фустани прекрасна елегантна маица гроздобер линија мини бохо боемски мини

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Големина : S BUST : 96 CM/37.80 '' 'SLEEVE : 28 CM/11.02' 'Должина : 90 CM/35.43' '' Големина : M Bust : 102 Cm/40.16 '' 'Sneave : 29cm/11.42' 'Должина на' '' Должина : 92cm/36.22 'Големина : Bust : 108cm/42.52 '' ракав : 30cm/11.81 '' Должина : 94cm/37.01 '' Големина : xl биста : 114cm/44.88 '' ракав : 31cm/12.20 '' Должина : 96cm/37.80 '' Големина : xxl bust : 120cm/47.24 '' ракав : 32cm/12.60 '' Должина : 98cm/38.58 '' ’жени обични летни кратки ракави ладно рамо фустани секси убава елегантна маица гроздобер линија мини бохо -боемска мини фустани за фустани на плажа на плажа, фустани за плажа на плажа, фустани за плажа на плажа, фустани за плажа, изработени од полиестер , Мек материјал, лесен и дише, одлична тактилна на вашата кожа. Совршено за претстојните летни денови. 【Карактеристики】 Овој случај на летни макси врвови прикажани со цветен дизајн и средна страна, но исечени со боемски цветни отпечатоци, што ви дава чувство за секси, но исто така и откривачки. Врвовите за жените ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите ги продолжува нозете, додавајќи уникатно чувство. 【Стил】 Ова е кратки врвови за да ве оладат. Дизајнот на вратот на екипажот го истакнува вашиот јаглерод. Убаво декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност. Должината и високиот еластичен дизајн на половината ја покажува вашата прекрасна фигура. 【Совпаѓање】 Совршена должина за хеланки, фармерки, шорцеви или панталони. МОANЕ МОЕТЕ ВО ВО ВО ВО ВАШИТЕ ШОТРИ или Здолништа за стилски изглед сите сезони! 【Подготвени】 Погодни за секојдневен изглед и какви било прилики особено за канцеларија, забави, одмор, клубови и датира. Сезона : Summergender : Womenmaterial : Polyester Decoration : Nonesleeve Должина : Краток ракав за ракави : Печатење Стил : Мода, Causal Size Bust Sleevel должини96cm/37.80''28cm/11.02'''90cm/35.43''m102cm/40.16.229cm/11.42''92'32'32'32'32'32'32'32.4.4.42'12.42'12.4.4.4.4.42 ' м /42.52''30cm/11.81''94cm/37.01''XL114cm/44.88''31cm/12.20''96cm/37.80''XXL120cm/47.24''32cm/12.60''98cm/38.58''Size : SBust : 96cm/ 37.80'''Sleeve : 28cm/11.02'''l должина : 90cm/35.43''Size : Mbust : 102 Cm/40.16'''Sleeve : 29cm/11.42'''l должина : 92 CM/36.22''Size : LBUST : 108 CM/42.52'LEEV : 30 CM/11.81''''Lenge : 94cm/37.01''Size : xlbust : 114cm/44.88''''Sleeve : 31cm/12.20'''l должина : 96 CM/37.80'''Size : xxlbust : 120cm/47.24'sleeve : 32cm/12.60.60 '' Должина : 98cm/38,58 '' Облека женска есенска мода 2022 есенска облека за жени 2022 есенски фустани за жени 2022 фустани за жени 2022 година. Облека за жени, фустани за жени, кошули за жени, женски врвови, јакна за шахти, костуми за костими за костуми за костими за костими за костими за костуми, костуми за костуми за Womenените, јакните за жени, плус врвовите на големината за жените. џемпери за жени кошули со долги ракави за жени венчални фустани за гости за жени долна облека за жени хеланки за жени црни фустани за жени женски џемпери џемпер фустан за жени компресија кардиган за жени чорапи за жени со долг ракав фустан за жени скокови за жени за жени. Почитуван клиент, ве молиме проверете ја табелата со големина внимателно пред да поставите нарачка. Бидејќи големината на облеката е азиска големина, можете да изберете поголема големина при купување облека. Ако сакате лабава облека, можете да изберете две поголеми димензии. Ви посакувам среќен шопинг, благодарам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката