• Новак
Binmer Toddler бебе девојче памук цврста боја удобна облека за искачување со две парчиња костум

Binmer Toddler бебе девојче памук цврста боја удобна облека за искачување со две парчиња костум

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте да го купите овој производ, следново е деталните информации на производот, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно да се консултирате со мене. *** Може да има некои грешки помеѓу вистинската големина на облеката и измерената големина, тој се препорачува да изберете поголема големина во рамките на соодветниот опсег (референца за големина на табелата со големина) *** Детето бебе девојче памук цврста боја удобна облека за искачување на облека со две парчиња костум, 100% сосема нов, висок квалитет! Удобна и дише ткаенина за деца со мали деца, висококвалитетно - вашето бебе ќе биде симпатично да го носи, најдобар подарок за вашето мало детско -материјал : памучен образец Тип : Печати ракав Должина : Краток ракав Главна боја : Како стил на сликање Стил : Мода супер симпатична бебе девојчиња и момчиња обични костуми, костуми за печатење со кратки ракави, погодни за мали деца од 0 до 24 месеци стилски и дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневно, дневно, забава или фотошута, исто така одлична идеја за подароци за бебиња Висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, нема никаква штета на кожата на вашето бебе, ве молиме, дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различно поставување на дисплејот, благодарам за разбирањето! 1 инч = 2,54 см внимание plz : благодарам и убав ден! Пакет вклучува : 1pc TOP + 1 PC PANTSSIZE CHARTRECOMPRED AGE : 0-6 MONER LABEL Големина : 70 биста : 52см/20,47 '' Топ должина : 32см/12,60 '' Должина на панталони : 22,5 см/8,86 '' Препорачана возраст : 6-12 месец Големина на етикетата : 80 биста : 54cm/21.26 '' Топ должина : 34cm/13.39 '' Должина на панталони : 23,5см/9,25 '' Препорачана возраст : 12-18 месец Големина на етикетата : 90 биста : 56cm/22.05 '' Точна должина : 36см /14.17 '' Должина на панталони : 24,5 см/9,65 '' Препорачана возраст : 18-24 месечно Големина на етикетата : 100 биста : 58cm/22.83 '' Топ должина : 38cm/14.96 '' Должина на панталони : 25.5cm/10.04 '' Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : материјал : Ова детско зимско носење е изработено од висококвалитетни материјали, задебелени и ветровити, грижа за чувствителната кожа на бебето, а бебето е удобно и топло за носење . Дизајн : Манжетните се поеластични и лесни за ставање и преземање исклучено. Тоа нема да ги спречи или да ги натера децата да се чувствуваат непријатно кога играат спорт . Во оваа студена зима, оставете го вашето дете да носи удобна и топла облека. Симпатична надворешна форма, може да го задржи вашето дете топло надвор додека изгледа симпатично и ладно. Ова е совршена облека за деца во есен и зима, и задолжителна ставка во гардеробата на деца во студена зима . многу погодна за Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, забавите, празниците, секојдневно, фотографии. Најдобриот подарок за празници за деца, или како облека за облека, не само што одржува топло, туку и одговара на различни прилики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката