• Новак
Ауџеа Летни Сандали Женски Платформа Флип-флоп Крст Рајна-вежба Риба Уста Клин-потпетици Сандали Чевли Ортопедски Сандали За Жени

Ауџеа Летни Сандали Женски Платформа Флип-флоп Крст Рајна-вежба Риба Уста Клин-потпетици Сандали Чевли Ортопедски Сандали За

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

●Висококвалитетен Материјал● : удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото. Овие чевли за пешачење доаѓаат во различни дебелини на потпетици од кои можете да изберете, и може да се комбинираат со вашите омилени пролетни или сандали на плажа бидејќи доаѓаат во различни бои. Благодарение на употребата на кожа со полно зрно, овие стилски сандали се многу удобни, дури и за долги прошетки. Надворешен ѓон со текстура : Дизајнирани дното на гумената чаша за подобро држење и издржливост во клучните области на абење. Овие сандали се направени од природна кожа без хемикалии и траат неколку години, што ги прави добра инвестиција.€Лесно За Совпаѓање : овој чевел е незаменлив додаток за дамите.5 должина на стапалото : 24см/9. Мазната земја не е погодна за оваа рамна сандала со гумен ѓон. Овие рамни сандали се доволно широки што можете удобно да ги носите надвор од вашиот случај. Висок квалитет : Разноврсни, секојдневни женски сандали во кожа со полно зрно или велур за удобност и стил. Можностите се бесконечни кога ги носите овие сандали во форма на клин. Почесто користење на нив ќе го подобри нивниот изглед и чувство.45" ГОЛЕМИНА : 39 ЕУ : 38 велика Британија : 5 Сад : 7 должина на стапалото : 24.Пол : Женскисоодветни прилики : секојдневна сцена : надворешен, внатрешен стил : Стил На Секојдневна Облека : метод На тркалезно затворање на главата : висина На флип флопшил : 4см/1,57 инчи пакет : 1 пар чевли (со исклучок на кутија за чевли) Големина : 35 ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4,5 Стапки Должина : 22,5 см/8,86" Големина : 36 ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката