• Новак
Каролини Богатства CK5415PTHD Кралската Палма Турција Љубов Пар На Носителите Тенџере, 7. 5HX7, 5W, мултиколирани

Каролини Богатства CK5415PTHD Кралската Палма Турција Љубов Пар На Носителите Тенџере, 7. 5HX7, 5W, мултиколирани

Rating 
DEN 271.20

Достапност
Производот е достапен

Каролини Богатства CK5415 PTHD Кралската Палма Турција Љубов Пар На Носителите Тенџере, 7, 5 HX7, 5 W, разнобојни Пар На Тенџере Носителите кој раса специфични Кралската Палма Турција уметнички дела. Прослават Денот На Вљубените со Овој Денот На Вљубените Пар Носители Тенџере. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар На Носители Тенџере е од Каролини Богатства Фарма Животни категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката