• Новак
Јура Светот Дино Копање Трицератопс Судир Издание-Лигав Гел Од Џунгла-Копајте И Откријте - На Иконите Филмски Реквизити Што треба Да се Откријат-Станете Биосин Лаб?

Јура Светот Дино Копање Трицератопс Судир Издание-Лигав Гел Од Џунгла-Копајте И Откријте - На Иконите Филмски Реквизити Што

Rating 
DEN 200.00

Достапност
Производот е достапен

Јура Светот Дино Копа Трицератопс Судир Издание-Лигави Џунгла Гел-Копаат и Откриваат - 1 на 6 Иконите Филм Реквизити да бидат Откриени-Стане Биосин Лабораторија Инженер Јура Светот Дино Копа. Сите млади палеонтолози ќе сакаат да ги откриваат коските на нивните омилени диносауруси. Откријте тајно изненадување кога копате во центарот на фосилите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката