• Новак
Пекарница Во природата Двојно Чоколадо Пусти Малина 12-мл

Пекарница Во природата Двојно Чоколадо Пусти Малина 12-мл

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Едноставна, печена чоколадна закуска во која може да се ужива во секое време.Мека печена надворешна и лесна чоколадна внатрешност Сертифициран Веганон-Гмосој-Слободна Спецификацијафлаворасперитетна Чоколадасервирање Големина28гсервирање По Контејнер2калории90тотални Јаглехидрати17содиум 45транс Масти0протеин2заситени Масти0тотал Масти2.5 шеќери9холестерол0диететски влакна2специјално Размислувањемо Слободни Размислувањамлечни Слободни Размислувањасој Слободни Размислувањавеганска Природна Пекарница Двојно Чоколадо Пусти Малина 12-2 Мл. (Случај на 12).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката