• Новак
Груба Земја Надземни Моле Панел Комплет за - Форд Бронко-51123

Груба Земја Надземни Моле Панел Комплет за - Форд Бронко-51123

Rating 
DEN 3599.84

Достапност
Производот е достапен

Останете Организирани. Не треба да бидете казнети затоа што сте подготвени да се справите со патот што помалку го поминавте. Ефикасноста е клучна кога се подготвувате за вашата следна голема авантура и ги извлекуваме сите постојки за да се осигураме дека вашето возило работи за вас. Во Груба Земја, го имаме на ум авантуристот и создадовме модерно решение. Воведување На Груба Земја Моле Панел Систем За Форд Бронко!. Трајни Компоненти. Без разлика дали вашата платформа е работен коњ или преклопник надвор од патот, овој комплет може да се прилагоди за да ја заврши работата. Ова модерно решение лесно обезбедува надземни дозволувајќи бескрајни точки за прицврстување за да ги задржите вашите потреби блиску. Системот За Решетки За Молови во груба Земја е изграден од тежок 1/8" дебел челик и е обложен со издржлив финиш на палто во прав!. Инсталација и Гаранција. Најдобро од с,, Комплетот За Молови На Груба Земја е подготвен за инсталирање систем со одлична опрема за Вашиот Форд Бронко веднаш надвор од кутијата. Комплетот За Панели На Груба Земја Е лесен за инсталирање и го вклучува целиот потребен хардвер, што го прави одлична опција за оние кои сакаат сами да ја завршат работата. Со проценето време на инсталација од 1-2 часа, овој комплет е инсталација со завртки што може да се заврши дома. Исто така, добивате мир на умот знаејќи дека вашето купување доаѓа со ограничена доживотна гаранција за замена за дефекти на производителот. Со гаранција водечка во индустријата во Груба Земја, можете да бидете сигурни дека вашиот комплет за панели за груба Земја моле е заштитен од оштетување на структурата и изработката по датумот на купување. Вклучени Предмети : Модуларни Панели. Држачи За Монтирање. Хардверот ОДГОВАРА САМО на моделите Со 4 Врати. Лесна Инсталација. Издржлив финиш Во Прав. Неограничен додаток опции прилог. Исчистете ја внатрешноста на Вашиот Форд Бронко. Поддржан Од Ограничената Доживотна Гаранција За Замена На Груба Земја. Одговара Изберете : 2021-2022 ФОРД БРОНКО 2023 ФОРД БРОНКО БАЗА/БИГ БЕНД/ЦРН ДИЈАМАНТ/НАДВОРЕШНИ БАНКИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката