• Новак
Lroplie Излегување Блузи За Жени Дами Градите V Вратот Лабава Долги Ракави Врвот Женски Кошула Црвена XXL

Lroplie Излегување Блузи За Жени Дами Градите V Вратот Лабава Долги Ракави Врвот Женски Кошула Црвена XXL

Rating 
DEN 297.44

Достапност
Производот е достапен

Дами Градите Против Вратот Лабава Долг Ракав Врвот. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 250гр. големина На Пакетот : 20х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" ракав : 56cm/22.05" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 95cm/37.40" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 100cm/39.37" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 105см/41.34" ракав : 59см/23.23" Должина : 73см/28.74"големина : xxl Биста : 110см/43.31" ракав : 60см/23.62" Должина : 74см/29.13" појавување : Ова Излегување блузи за жени совршен за спарување со слаби фармерки, хеланки, здолништа, чизми, потпетици или Патики за секојдневен изглед. Материјал : Изработен од памук, Супер мек, лесен, растеглив и пријателски за кожата. Совршен За Пролет Лето Fall И Зима, Ве Одржува удобно, елегантно и самоуверено. Прилики Стил : Лабава одговара Излегување Врвови За Жени.Погоден за плажа,одмор,викенд,одмор,запознавање, секојдневен секојдневен живот и многу повеќе. Топли Совети : Врвови За Излегување Со Долги Ракави За Жени, Миење Раце и лежење на суво, без белило. Ве молиме љубезно да ја повикате нашата табела со големини пред да ги нарачате овие блузи со кратки ракави за жени. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Лропли На Ваша Услуга : секогаш кога имате прашања во врска со нашите производи, можете да не контактирате во секое време, ние ќе се потрудиме да ги решиме вашите проблеми и прашања што е можно поскоро за 24 Часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката