• Новак
3xl Инженер За Интеграција Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

3xl Инженер За Интеграција Задебелена Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс Инженер За Интеграција На Вратот На екипажот Задебелена Маица маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Инженер За Интеграција Задебелена Маица отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката