• Новак
Тапа Фсц1979акл Американска Класична Широко Распространета Славина За Бања, Полиран Никел

Тапа Фсц1979акл Американска Класична Широко Распространета Славина За Бања, Полиран Никел

Rating 
DEN 6744.16

Достапност
Производот е достапен

Оваа славина е совршена за оние кои бараат инспирација од извонредната уметност и архитектура од традиционалната Викторијанска er. Идеални за попространи бањи, распространетите славини се повеќе распоредени и имаат инсталација со 3 дупки. Американскиот Класик 8 во. распространетата славина за бања со скокачки прозорци за малопродажба и нејзината избрана цврста месинг конструкција и врвно полиран никел финиш гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Оваа славина сигурно ќе ги персонифицира префинетите вкусови на секој сопственик на куќа со своите кралски квалитети. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Славина Fsc1979acl Американски Класичен Широко Распространета Бања Славина, Полиран никел цврст месинг изградба. Кертриџ керамички диск без капе. Палубата планината 8 "до 16" широко распространета 3-дупка инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " ips врска. 3-15/16" излив дозвола. 5-3/16" излив дофат. Вклучува појавување на скокачки одвод. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. Завршница отпорна на корозија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката