• Новак
Рација SJN Мравка И Роуч Убиец, 17.5 мл Аеросол, Отворено Свежо, 12 Картон

Рација SJN Мравка И Роуч Убиец, 17.5 мл Аеросол, Отворено Свежо, 12 Картон

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Убива грешки брзо при контакт и продолжува да убива со преостаната акција во затворен простор дури и откако ќе прскате, до четири недели.Лесен за употреба спреј може да се нанесе на површини каде што може да бидат мравки, лебарки и други наведени бубачки infesting.It не остава долготраен хемиски мирис, со пријатен мирис.Челичните лименки се направени со 30% рециклиран материјал и се рециклираат. Убива бубачки брзо при контакт и продолжува да убива со преостанато дејство во затворен простор дури и откако ќе прскате, до четири недели лесен за употреба спреј може да се нанесе на површини каде што мравките, робаците и другите наведени бубачки може да се заразат не остава долготраен хемиски мирис, со пријатен мирис. Убива грешки брзо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката