• Новак
Божиќно дрво што виси украси од снежен човек ткаенина старец кукла приврзок сет со висечки јаже за украси за Божиќна празнична забава

Божиќно дрво што виси украси од снежен човек ткаенина старец кукла приврзок сет со висечки јаже за украси за Божиќна празнична

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме kindубезно забележавте дека оваа ставка е продадена од Open Uye од Marketојбуј Маркет. , овие приврзоци за кукли од старец не се само слатки, туку и издржливи, осигурувајќи се дека можат да се уживаат во многу сезони на празници. Декор. За да добиете креативно и да додадете персонализиран допир на вашите проекти за одмор. Спецификации : Материјал : Клајнит Големина : 9*4cmquantity : 3 парчиња празничен декор на новогодишна елка : Обезбедете ги овие симпатични украси за снежни луѓе на вашата елка за шармантен и празничен допир на вашите украси за одмор. Сет за разноврсна декорација : Со вклучено висино јаже, овие приврзоци за снежни луѓе од 3 парчиња можат лесно да се прикажат на вашата елка, или да се користат како празнични украси за вашиот дом, канцеларија или забава за одмор . Единствени модели на Pinecone и срце : Во комплетот се вклучени приврзоци со дизајни на Pinecone и срце, нудејќи најразлични опции за да одговараат на вашиот личен стил и тема за одмор . Забава пријателска за семејството : Поставете го целото семејство вклучено во украсувањето на новогодишната елка со овие симпатични украси за снежни луѓе, создавајќи негувани спомени кои ќе траат цел живот . Размислена идеја за подароци : Изненадете ги вашите најблиски со овој сет на приврзоци за снежници, внимателен и празничен подарок што ќе донесе радост и празничен дух во своите домови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката