• Новак
Танкини костуми за капење за жени две костими за капење Танкини за жени со шарен резервоар со мојшортс Контрола на стомакот за капење Зелени + S

Танкини костуми за капење за жени две костими за капење Танкини за жени со шарен резервоар со мојшортс Контрола на стомакот

Rating 
DEN 335.84

Достапност
Производот е достапен

Костуми : Овие гроздобер костуми за капење можат да одговараат на повеќето прилики одлично, забава на плажа, забава за базени, топла пролетна бања или други прили во вода.46 '' 'Должина на врвовите : 62,5cm/24.43 '' Должина на панталони : 27cm/10.53 '' Биста : 75-80cm/29.56' 'Хип : 75-80cm/29.50 '' Hip : 85-90cm/33. tankini tops womens bathing suits tankini bathing suits for women tankini plus size swimwear tankini tankini tops tankini swimsuits blouson tankini maternity tankini bandeau tankini strapless tankini swimsuits for women women tankini bathing suits plus size tankini tops tankini with shorts tankini tops for women swimwear high waisted tankini black Костими за капење Танкини за жени девојки Танкини. Ако вашата стандардна големина на САД е L, се препорачува да изберете 2xl во нашата продавница; ако вашата САД Стандардна големина е XL, се препорачува да изберете 3 XL; како што се : Соединетите држави (S) = Кина (L); Соединетите држави (М) = Кина (XL); Соединетите држави (L) = Кина (2 XL); Соединетите држави (Xl) = Кина (3xl); Соединетите држави (2xl) = Кина (4xl); Соединетите држави (3xl) = Кина (5xl).40 '' 'Должина на панталони : 28 см/11. Отстранливите градници со притисок ви овозможуваат цврста поддршка и обликување на момчето на момчето : скромни костуми за капење на Танкини со момчиња, обезбедуваат повеќе од соодветно покритие, што ќе ве одржува да се чувствувате безбедно, високата еластична лента за половината може да го покрие вашиот стомак и да ви изгледа слабеење. Пакетот вклучува : 1 парчиња костими за капење + 1 парчиња стебла за пливање. Костими за капење на тенки за жени Такини за жени женски тенки костими за капење плус големина тенкини танкини за капење за жени со шорцеви такини врвни костими за капење на танкини за жени, плус големина, за да се поткопаат тенкини, женски тенкини со високи вратци, за да се постават женски теники, за да се постават женски табени, ханкини халтини, ханкини, за да се занимаваат со жени, за жените за жени.59' 'Hip : 70-75 CM/27. Ако кое било прашање, PLS се чувствуваме слободно да ме контактирате во секое време! Спецификации на предметите Пол : Womenените Сезона : Летна прилика : Дневно, базен, морски материјал : Полиестерска декорација : Ниту една облека Должина на облеката : Редовен стил : Стил на печатење : Секси, каузални карактеристики : 【Материјал】 Направен од полиестер, мек и се чувствува удобно, супер симпатично; 【Голем дел од половината】 Класично покритие, контрола на стомакот со високо ниво на половината за да се покрие стомакот, ласкаво цветно печатено; 【Секси завој на врвот】 Преден вкрстен врзан јазол на грб, отстранлив подлога, каиш за рамо на рамо, притиснете го врвот на бикини; 【Прилики】 гроздобер костими за капење со висок пораст, совршени за тропски одмори, плажа, лето, воден парк, базен за пливање и така натаму; 【Големина】 плус големина Siwmsuits за жени, s/m/l/xl за опции; За да се вклопи добро, погледнете на нашата табела со големина пред да нарачате. Изберете ја најсоодветната големина според деталниот водич за мерење на големината.53 '' 'Должина на врвовите : 59,5cm/23.50 ' 'Должина на врвовите : 61cm/24.1 инчи = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина : М САД Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Под биста : 70-75cm/27. Пакетот вклучува 1 поставена облека за капење.02' 'Две парчиња текини за капење за жени со шанси на резервоарот со мојшортс со мојшортс, контрола на падот на патеката за патеки за патеки од 82%, 82% најлонски, 18% Спандсекселестични затворени 822 % Најлон, 18% спандекс, висококвалитетна ткаенина со професионален дизајн, удобна и погодна за жени и девојчиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката