• Новак
Волфрам Птица Летање Ширење Крилја Авес Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Се Вклопуваат 18к Розово Злато Чекор Наклон Раб Бранеа Полиран

Волфрам Птица Летање Ширење Крилја Авес Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Се Вклопуваат 18к Розово Злато Чекор Наклон Раб Бранеа

Rating 
DEN 398.24

Достапност
Производот е достапен

Идеален за употреба како и машка свадбена лента или женски венчален прстен, овој елегантен прстен од волфрам карбид има многу полирани рабови, завршница слична на огледало. Едноставниот, но стилски дизајн вклучува закосени рабови и ја покажува Позлатената Роза Од 18к. Достапен во цели и пол големини од 4 до 15, прстенот е широк 8 милиметри. Шармантните Златари претставуваат Накит Од Ревност со овој класичен врвен раб со четкан раб со закосен волфрам карбид со прекрасно врежан дизајн со 18к розово позлатена во ширина од 8 мм. Овој луксузен прстен од розово злато од 18к е совршен за употреба за брак или облечено парче луксузен накит. Деликатно ги создаваме нашите уникатни прстени Во Удобно Вклопување, кои обезбедуваат удобно и секојдневно стилско носење. Ние ги носиме сите големини, вклучително и половина големина, или за жени или за мажи. Знаеме дека ќе ви се допаднат нашите остри, уникатни и креативни дизајни, така што ќе направат совршен избор за секој фандом и унисекс стил ќе им се допадне на сите. Размислувате да го купите како подарок за вашиот значаен другар? Маж или жена? Брат или сестра? Мајка или татко? Најдобар пријател? Се гордееме што сме лидери на елегантни, масни и модерни дизајни на прстени со неверојатни сопствени гравури кои можат да послужат како знак на љубов кон вашата заедница, фандом, нервоза или едноставно кон неговата или нејзината. Овој производ нуди Бесплатна Брза испорака. Нашите сопствени прстени доаѓаат во различни тенки и дебели ширини, па дури и изгледаат одлично на вашиот розов или палец. Идеален за дами, момчиња, па дури и за вашиот специјален крал. За секоја пригода, брак, свадба, годишнина, роденден или само импулсно купување, нашите прстени отпорни на гребење се совршена изјава за тој посебен господин или дама во вашиот живот. Нашите прилагодени прстени за удобност се направени од вистински волфрам карбид и одговараат и на мажите и на жените различни фенси стилови. Може да се користи за двојки прстен сетови или само него и неа. Совршен за љубителите на домашни миленици, видови, плен, летање, ветеринарство, ранч, клун, јајца, положување, лет, хордата итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката