• Новак
Мажите ги исклучуваат маиците со јака, спортувани пулвер, испрскана лепенка летна маица маица

Мажите ги исклучуваат маиците со јака, спортувани пулвер, испрскана лепенка летна маица маица

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Мажи, господин, машки, момчиња, машка маица, кошула на вратот, обични врвови, летна блуза, голф кошула тип : врат на лаптоп, споен, копче : светло сива, црвена, црна, бела, морнарица сина (по избор ) Големина : S, M, L, XL, 2 XL (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : Полиестер Спандкснеклин : Лејпел должина : Должина на колкот Должина : Краток ракав : пролет, лето, есен, зимкации : обични, патувања, одмор, одмор, работа, работа, работа , Забава, секој ден, датуми, филмови, улица, плажа, Golffeatures : 1. Оваа маичка со тенок голф Поло е направена од брзо суво плетено влага и има две плочи на копчиња.2. Плакета на копчињата и едноставен изглед што ја прават оваа кошула за голф поло за канцеларија или одмор.3. Оваа кошула за машка поло е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Лесна, мека и дише затегната ткаенина за да ви даде ладно чувство во жешкото лето.4. Без разлика дали сте во теретана или на каучот, прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Може да верувате дека вашата облека ќе ја надмине конкуренцијата, исто како и вие. Содржина на пакувања : 1 x мажи Поло кошула (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Секое мерење во CM и ве молиме забележете 1 CM = 0,39inch, 1inch = 2,54cm) стил - мажите поло маица, кошулата на копчињата, обичните врвови, класичната маица за вклопување, летната блуза, тенок фит кошула. Материјал - 95%полиестер 5%спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн - Обична кошула на вратот на вратот, врвови со кратки ракави, летна маичка, блуза со копчиња, трендовски и убав. Повод - Класична поло маица е погодна за обична, секојдневна работа, бизнис, состаноци, голф, тенис, рагби, други спортски и слободни активности . Натпревар - Ова тенок фит поло -маици има различни бои што можете да ги мешате со толку многу стилски Деним панталони или обични панталони за дневен изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката