• Новак
Дизни Цитира Смешни Футроли За Мобилни Телефони, Тенка Ултра Тенка Футрола За Телефони За iPhone Pro 12mini Pro MA PRO XS MA XR 6s Плус Плус Заштитници Покритие

Дизни Цитира Смешни Футроли За Мобилни Телефони, Тенка Ултра Тенка Футрола За Телефони За iPhone Pro 12mini Pro MA PRO XS MA

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Производот е достапен

[Сеопфатна заштита] оваа флексибилна футрола за телефон има 4 агли за амортизирање за да се намали влијанието на капките и судирите. Подигнатите рабови обезбедуваат дополнителна заштита за екранот и камерата. . . [Модерен и пренослив] јасната и креативна шема го задржува оригиналниот изглед на вашиот телефон без да ја изгуби вашата личност. Лесниот дизајн го прави овој телефонски случај пренослив и лесен за носење. . . [Прецизен изрез] Висококвалитетниот материјал го прави овој случај на телефонот лесен за инсталирање и отстранување. Прецизните исечоци обезбедуваат лесен пристап до сите копчиња и функции. . . [Широко Совпаѓање] Ултра тенок дизајн, совршено вклопување за жично/безжично полнење, држач за автомобил и држач за прстен за мобилен телефон. . . Опис. . Материјал : TPU+КОМПЈУТЕР. . Карактеристики : Лесен. . Пакетот Вклучува : 1 Транспарентен Случај. . . Компатибилен Модел : . . i Phone 5. . i Phone 12 Мини. . i Phone 12/ 12 Про. . i Phone 12 Pro Max. . i Phone 13. . i Phone 13 мини. . i Phone 13 про. . i Phone 13 pro max. . i Phone 11. . i Phone 11 Pro. . i Phone 11 Pro Max. . i Phone 5s/SE. . i Phone 6/6s. i Phone 7/8/SE(2020). . i Phone X. . i Phone XR. . i Phone XS. . i Phone XS Max. . i Phone 5 C. i Phone 6 плус/6s плус. . i Phone 7 Плус/8 плус. . Отпорен на гребење и Отпорен на Удари : Изработен од отпорен на удари и флексибилен ТПУ, обезбедува долготрајна јасност и спречува пожолтување. Подигнатите рабови го штитат екранот на телефонот и површината на камерата подалеку од гребнатини и испакнатини во секојдневниот живот. Подарок За Божиќ : совршен подарок идеален за вашите деца, семејства и пријатели. Прецизните отвори за сечење овозможуваат целосен пристап до сите копчиња и порти со подигната рамка за подигнување на екранот и камерата од рамна површина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката