• Новак
Дуксери Hueook За Жени Плус Големина Зимски Fall Со Долги Ракави Моден Принт За Ноќта На Вештерките Секојдневен Лесен Кружен Врат Пуловер Џемпери Врвови

Дуксери Hueook За Жени Плус Големина Зимски Fall Со Долги Ракави Моден Принт За Ноќта На Вештерките Секојдневен Лесен Кружен

Rating 
DEN 356.80

Достапност
Производот е достапен

Ноќта На вештерките Женски И Зимски Нови Долги Ракави Лабава Голема Големина Обичен Дуксер Жени Без Качулка Карактеристики : 1. Карактеристики : Секојдневна Маица, Модна Маица, Пуловер, Секојдневна Облека, Моден Моден Дизајн, Секојдневен.2. Материјал : Полиестер, изработен од ткаенина, лесен, мек и удобен. 3. Печатењето го прави пообичен и попривлечен за носење. 4. Повод : Одмор, секојдневен живот, роденден, состанок, танцова изведба, забава, свадба, работа, одмор дома итн. Погоден за, и зима.5. Ве молиме запомнете : Машинско перење со рака или нежна ладна вода/не избелувајте/сушете на воздух. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која можете да ја најдете во нашите слики или описи. Сезона : Type/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Јака : Должина На Ракавот Со Тркалезен Врат : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Суво На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Блуза : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 41см/16.14" Рамо : 84см/33.07 "Должина : 66см/25.98". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 42см/16.54" Рамо : 85см/33.46 "Должина : 67см/26.38". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 43см/16.93" Рамо : 86см/33.86 "Должина : 68см/26.77". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 126см/49.61 "Ракав : 44см/17.32" Рамо : 87см/34.25 "Должина : 69см/27.17". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 132cm/51.97 "ракав : 45cm/17.72" Рамо : 88cm/34.65 "Должина : 70cm/27.56" Дуксерите за жени се задолжителен предмет во вашата гардероба. Специјалниот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. Ова е одличен подарок за вашите љубовници, пријатели или за себе. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, Домашен Одмор и многу повеќе. Изработен е Од Материјал,машина што се пере во ладна вода. Не избелувајте. Рамно суво. Топло железо. Загарантирано без пилинг, без намалување, без брчки доволно издржливи за вашето секојдневно носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката