• Новак
Премиум Пу Кожа Паричник Случај За Samsung Galaxy S Плус Картичка Слотови Сопственикот На Готовина Флип Фолио Покритие, Силна Магнетна Затворач Kickstand Мека Силиконски Шок-?

Премиум Пу Кожа Паричник Случај За Samsung Galaxy S Плус Картичка Слотови Сопственикот На Готовина Флип Фолио Покритие, Силна

Rating 
DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Дизајн За Samsung Galaxy S23 Плус. ?●Компатибилен Модел●Специјално дизајниран случај НА паричник КОМПАТИБИЛЕН САМО За Samsung Galaxy S23 Plus. ?●Висококвалитетна Стп Кожа ● оваа кутија За паричник е прецизна изработена од висококвалитетна стп кожа со извонредни шевови што ви дава стилски изглед и ултра удобно чувство на рака. ?●Дизајн На паричник ● Совршена комбинација на куќиште за паричник и мобилен телефон. 2 сопствениците на готовина се наменети за вашите картички и некои пари. Погоден за секојдневниот живот и службено патување. ?€Функција на Kickstand ● капакот За превртување на паричникот со kickstand ви овозможува да уживате во телефонот без да го држите за раце, дури и кога работите домашни работи, сепак можете да уживате во вашето омилено видео. ?●Целосна Заштита●куќиштето ги опкружува сите рабови, покријте го целиот телефон со целосна заштита на телото напред и назад кога телефонот е во вашиот џеб и чанта. Магнетното затворање ги одржува сите ваши скапоцености на место уредно и безбедно, заштитувајќи ги од прашина, нечистотија и гребнатини. Содржина На Пакетот : . 1 x Samsung Galaxy S23 Плус Капакот На Куќиштето (Телефонот Не е вклучен) Премиум Луксузна Стп Кожа, Мазна и Удобна. Вграден Дизајн На Сопственици на Готовина. Покриен како Штанд за Гледање и Прелистување. Силна Магнетна Затворач. Издржлив Отпорен На Удари и Анти-Удари.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката