• Новак
Дами карат бело злато дијамант свадба бенд со 0. карати г-наспроти природни дијаманти

Дами карат бело злато дијамант свадба бенд со 0. карати г-наспроти природни дијаманти

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Една дами 18 каратно бело злато свадба бенд обичај направени по нарачка. Бендот има 0,60 карати природна Боја F-G НАСПРОТИ 1-2 дијаманти со јасност. Ширината на лентата е 3,0 мм, а висината е 2,0 мм . . Модел #СБ 211. Овој прстен е направен по нарачка, ве молиме дозволете 7-10 работни дена пред да се испрати. Прилагодени нарачки се достапни за овој дизајн на прстен. Ве молиме контактирајте ме за дополнителни прашања. Јас сум во состојба да го заменам дијамантот со други скапоцени камења како Моисанит, Бел Сафир или други опции за скапоцени камења во боја. Цената ќе се прилагоди соодветно. Прстенот е испорачан осигурен и ќе обезбедам информации за следење пред прстенот да ја напушти мојата канцеларија. Постои доживотна гаранција против какви било производствени дефекти и 30 ден 100% гаранција за враќање на парите. Ве молиме прашајте за дополнителни прашања. . Благодарам,. Vк В. Штајн. Evк@EVSdesigns.чувајте дами 18 каратно бело злато дијамантски свадбен бенд со 0,60 карати г-НАСПРОТИ 2 природни дијаманти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката