• Новак
Машки Дуксери Џеб Пуловер Со Долги ракави Со Двојна Боја Дуксер За Шиење За Fall

Машки Дуксери Џеб Пуловер Со Долги ракави Со Двојна Боја Дуксер За Шиење За Fall

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Мажи Секојдневен Моден Западен Каубојски Принт Лабави Ракави Со Качулка Дуксеркарактеристики : Машинско Перење тоа е помало од големината НА САД.Ве молиме изберете Материјал со големина 1-2 : Полиестер Стилскиот И моден дизајн ве прават попривлечни носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Машка Блуза. Големина Шема. Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 63см/24.80" Рамо : 44см/17.32 "Должина : 70см/27.56". Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 65см/25.59" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 73см/28.74". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 67см/26.38" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 76см/29.92". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 69см/27.17" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 79см/31.10". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.39 "Ракав : 71cm/27.95" Рамо : 52cm/20.47 "Должина : 81cm/31.89". Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 134cm/52.76 "Ракав : 73cm/28.74" Рамо : 54cm/21.26 "Должина : 83cm/32.68" € Стилски дизајн q - машкиот секојдневен дуксер со крпеница со качулка е дизајниран со модерна и трендовскаesетика. Уникатната комбинација на лепенки со различна боја создава визуелно привлечен изглед кој сигурно ќе привлече внимание. ●Удобен и разноврсен q-Изработен од висококвалитетни материјали, овој дуксер со пуловер со долги ракави не само што е стилски, туку и неверојатно удобен за носење. Меката ткаенина е нежна против кожата и обезбедува пријатно вклопување, што ја прави совршена за секојдневно носење или спортски активности. ●Практична хауба и врвка за влечење-прикачената хауба со прилагодлива врвка за влечење додава дополнителен слој на функционалност на овој дуксер. Тоа ви овозможува да ја заштитите главата и ушите од ветер и студ, што го прави погоден за активности на отворено или студени денови. €Дизајн на пуловер лесен за носење q-овој дуксер има дизајн на пуловер без копчиња или патенти, што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Обезбедува лежерно и опуштено вклопување, овозможувајќи ви слободно и удобно движење во текот на денот. ●Издржлив и долготраен q-Изработен со внимание на деталите, овој дуксер е направен да трае. Висококвалитетното шиење и конструкција гарантираат дека може да издржи редовно абење и миење без да ја изгуби формата или бојата. Инвестирајте во ова издржливо парче за да уживате во неговиот безвременски стил во годините што доаѓаат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката