• Новак
Трговска марка ликовна уметност Johnон Ленон Канвас уметност од Дин Русо, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Johnон Ленон Канвас уметност од Дин Русо, бел мат, дрвена рамка

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Тема : Animalивотни Стил : Поп -артпродукт Тип : Рамка од дрво, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Lон Ленон“ Арт од платно од Дин Русо, Бело мат, Дрво рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Тип на производ : Рамка од дрво, бела матка, акрилик.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката