• Новак
Vntub дозвола Монтесори Образование за деца шарени англиски букви налепници на wallидови

Vntub дозвола Монтесори Образование за деца шарени англиски букви налепници на wallидови

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Vntub Клиренс Монтесори Образование за деца 26 шарени англиски букви wallидни налепници : 1. Погледнете го описот или сликите на нашиот производ пред да нарачате, што е количина и атрибути на овој производ.2. Производот е изработен од висококвалитетни производи, еднократно и може да ви донесе прекрасно искуство.3. Тоа е најдобриот подарок за семејството, паровите, Фри, вашите loversубовници или самите себе. За Денот на вineубените, роденденот, годишнината, Ноќта на вештерките, Црниот петок, Денот на благодарноста, Божиќ. Налепници на wallидови. Монтесори Образование за деца 26 Шарени англиски букви налепници на wallидови. Ноќта на вештерките; Црн петок; Денот на благодарноста; Божиќ; Детска соба украсена со буква wallид 26 букви може од описот на wallидот : отстранлив винил, едноставно применет на која било површина. Еколошка ПВЦ, самолепливо лепило позадина, лесна за залепување. Функција : Проповед, доказ, декорација на уредување, висока брзина во боја. Применлива сцена : дневна соба, спална соба, мурали на ходникот, влезна студија, ресторан, хотел, кафуле, налепници за wallидови на кабинетот, налепници за позадина за фустан од спална соба. Слика Вклучена : 1 x wallид налепница. Здраво, Купувач, производот се испорачува од Кина, а времето за испорака е околу 9-15 дена. Можете да го анализирате времето за испорака пред да го купите, ако времето е премногу кратко, ве молиме купете внимателно, ви посакувам среќен шопинг!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката