• Новак
Ханес оригиналните женски стрии со високи хеланки

Ханес оригиналните женски стрии со високи хеланки

Rating 
DEN 319.20

Достапност
Производот е достапен

Hanes Originalsенски Jerseyински дрес со високи хеланки-стил OG124 од јога класа до бранч до каучот, овие високи хеланки ќе ве одржат удобни, без разлика каде ги носите. Направено од дрес со стрии богати со памук со тренд, висока половината, овие женски хеланки се совршено со спортски градници, бралети и исечени маички. Мека и затегната : ткаенина богата со памук со допир на спандекс за истегнување. Целиот памук : 100% прстен, пред-скратен памук е супер мек и удобен . Соединетите Американски Држави : изработени со одржливо одгледуван памук извори од американски фарми . Облечена облека : Гроздобер измиена и облека обоена за ретро изглед и чувство . Детали за дизајнот : јака со ребрести екипи; падна рамо . Квалитет на Ханес : Двоен игла зашивање на отвори за полите и ракави; Трижење на вратот на вратот од рамо до рамо . исечено вклопување : хитови веднаш над вашиот природен половината . миење на ладна вода : Ханес препорачува да го миете овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката