• Новак
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Длабоко океанска морска желка Сликарство Необраната уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Зивеј Ли

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Длабоко океанска морска желка Сликарство Необраната уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Зивеј Ли

Rating 
DEN 911.84

Достапност
Производот е достапен

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 15 x 0,5 x 10 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : желка, морски живот, животно, рептил, морска желка, природа, море, океанот, вода, желка, птица, гребен, под вода, море, пливање . Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Ziwei Li.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката