• Новак
Помладиот девојки на Крокс, Сандал Шарм Шарм

Помладиот девојки на Крокс, Сандал Шарм Шарм

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Секоја девојка заслужува сандала како симпатична како овие сандали на Лина Шарм! Таа може да избере помеѓу кластер од три цвеќиња, еден сладок цвет или лак шарм на вампир. лента за пети. Таа ќе ја сака едноставната погодност да се повлече во овие меки, лесни сандали. Прилагодливата лента околу глуждот им помага да ги чувате безбедни на нозете, а крослитот што се пее? Изградбата значи дека тие се доволно удобни за да играат денови на сонце, покрај базенот или каде и да е добредојде. Разновидност на фиксни привлечност за избор. Прилагодлив систем на кука и јамка на лентите за глуждот за прилагодено вклопување. Крослит? Конструкцијата на материјалот ги прави неверојатно лесни. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката