• Новак
Машки Класичен Опуштен Товар Краток Еднобоен Мулти-џебна Работа На Отворено Атлетски Шорцеви Каки Големина 2XL

Машки Класичен Опуштен Товар Краток Еднобоен Мулти-џебна Работа На Отворено Атлетски Шорцеви Каки Големина 2XL

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Хаотагови Машки Класичен Опуштен Товар Со Кратка Еднобојна Мулти-џебна Работа На Отворено Атлетски Шорцеви Каки Големина 2карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Погледнете ги Овие Тропски Панталони! Ние сме во љубов со овие! Не се толку удобни, но толку совршени За Летното сметање на времето! 3.Погоден за кампување, пешачење, вежбање, секојдневно носење, секојдневна облека, тренинг, борба, товар, спорт, на отворено, качување 4.џеб со копчиња или затворен патент, лесен за ставање и ставање сопствени предмети (мобилен телефон, паричник, клуч) 5.Некои луѓе велат дека осаменоста е срамна, но модата е средство за отпор само, ова е модно подрачје сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : Полиестер,должина на Памучни Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или линија суво што добивате : мажите од 1 парче Се На врвот на традиционалниот стил на товар. Изграден за разноврсност и удобност, овој класичен товарен краток ве носи од отворено на работа, до секој ден со оваа безвременска силуета. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ. Понудени во различни измислици на истегнување, вклучувајќи запирање на твил и рип, овие панталони се изградени да траат додека одржуваат удобност и стил. ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ. Овие товарни шорцеви седат на природниот струк со опуштено седиште и опуштено се вклопуваат низ бутовите. Овој краток ќе ве одржува удобно цел ден. НАШИОТ БРЕНД : " ХАОТАГОВИ " секогаш се фокусира на обезбедување на најмодерни и удобни шорцеви на отворено за нашите клиенти. Овие машки шорцеви би можеле да бидат совршен подарок за себе, момче, сопруг, син, татко или други. Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Менс Шорцеви На Дозвола. Менс Шорцеви На Продажба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката