• Новак
Женски На МЦ Машки Пигтаил Кабел РФ Коаксијални Кабли Издржливи Додатоци

Женски На МЦ Машки Пигтаил Кабел РФ Коаксијални Кабли Издржливи Додатоци

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : Изработени од издржлив материјал, антикорозивна и отпорност на абење.Тип на кабел : BNC-MCX RG316 Pigtail Cablelightege,лесен за носење и инсталирање.Стабилни карактеристики, висока сигурност.Должина на кабелот : 30см; Материјал : Бакар.Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењеспецификација : Конектор А : БНЦ Женски Конектор Б : Mcx Maleimpeadance : 50 омматеријал : бакарна должина : 30 см BNC Женски До Mcx Машки Пигтаил Кабел 30 см Rf Коаксијални Кабли Издржливи Додатоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката